BYDLETE V SAMOTNÉM SRDCI ŽIŽKOVA

Nové půdní byty v žádané lokalitě nedaleko centra

CENÍK BYTŮ

Atraktivní rezidenční projekt na adrese Seifertova 69

V zajímavé lokalitě Žižkova, v docházkové vzdálenosti do centra a v původní městské zástavbě vyroste díky projektu Seifert Attic 5 nových půdních bytů. Vzniknou přestavbou půdních prostor rohového domu na adrese Seifertova 69. Byty se nacházejí v 6. a 7. nadzemním podlaží a většina z nich bude mít prostornou terasu, která svým obyvatelům umožní nádherné výhledy na celou Prahu.

Všechny byty budou realizovány ve vysokém standardu a dodávány na klíč ve spolupráci s architektonickým studiem P6PA+Architects. Každý klient bude mít možnost klientských změn včetně drobných stavebních úprav, výběru materiálů a kontrolování výstavby. Byty budou připraveny k převzetí klientem v posledním čtvrtletí roku 2020.

Současně s výstavbou půdních bytových jednotek dojde k celkové rekonstrukci domu. Dostane novou fasádu, okna a výtah a dojde k modernizaci společných prostor.

Seifert Attic je společným projektem stavební společnosti PELA invest, s.r.o. a firmy Praha Půdní Byty.cz.


Slovo stavebníka

Pro své klienty vyhledáváme ty nejzajímavější půdní prostory v historických činžovních domech a měníme je na moderní domovy. Našim projektům jsme nejen stavební firmou, ale i developerem a investorem. Všechny námi postavené byty jsou ve vysokém standardu, který zahrnuje masivní dřevěné podlahy a dveře, kvalitní značkovou sanitu, velkoformátovou kalibrovanou dlažbu a obklady, podlahové vytápění či přípravu na osazení klimatizací.

Naše byty jsou stavěny klientům na míru a klient má možnost ovlivnit konečné vybavení bytu a jeho vzhled. Zájemce jedná vždy pouze s jedním subjektem, od prohlídky bytu přes smluvní dokumentaci a klientské změny až po kolaudaci. To vše ve spojení se špičkovou architekturou vytváří nespočet výhod oproti typizovaným novostavbám v klasických developerských projektech.

Ing. Ladislav Novák, jednatel PELA invest, s.r.o.

ZAJÍMÁ VÁS TENTO PROJEKT?
KONTAKTUJTE NÁS!

Kompletní občanská vybavenost

Dostupnost centra

Nadstandardní provedení bytů

Prodáno Prodáno