BYT 2+kk

K nastěhování Ihned
ID bytu
Cena bytu Prodáno
Dispozice bytu 2+kk
Orientace bytu JZ, Z
Adresa novostavby Seifertova, Praha 3, Žižkov
Lokalita bytu Praha 3
Plocha bytu 53 m²
Podlaží 6.
Vlastnictví Osobní
Standardy domu Stáhnout
Standardy bytu Stáhnout
Půdní byt 2+kk, plocha 53 m², Seifertova, Praha 3 - Žižkov

Nový půdní byt 2+kk o celkové ploše 53 m². Nachází se na adrese Seifertova 69. Byt je součástí developerského projektu Seifert Attic. Plánované dokončení projektu je v 4. čtvrtletí roku 2021.

Byt má masivní zděnou konstrukci s výbornými akustickými vlastnostmi. Součástí bytu je příprava na osazení klimatizací, velkoformátová ateliérová hliníková okna, velkoformátová kalibrovaná dlažba a obklady, značková sanita, masivní dřevěné podlahy, bezfalcové 210 cm vysoké interiérové dveře, podlahové vytápění s kondenzačním plynovým kotlem atd. (viz standardy bytu). Byt se prodává kompletně dokončený. Současně s výstavbou proběhne celková rekonstrukce bytového domu zahrnující rekonstrukci fasády, nová okna, opravu společných prostor, nový výtah se stanicemi přímo na patrech (nikoli mezipatrech) atd. (viz standardy domu). Ke každému bytu náleží sklep. Parkování je volně před domem.

Pozn.: Alternativní možnost změny dispozice na 3+kk. Cena je konečná včetně DPH.

Kompletní občanská vybavenost

Dostupnost centra

Nadstandardní provedení bytů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím

Prodáno Prodáno