BYT 3+kk

K nastěhování Ihned
ID bytu
Cena bytu Prodáno
Dispozice bytu 3+kk
Orientace bytu S, J
Adresa novostavby Wenzigova, Praha 2, Vinohrady
Lokalita bytu Praha 2
Plocha bytu 140 m²
Terasa 20 m²
Podlaží 7.
Vlastnictví Osobní
Standardy domu Stáhnout
Standardy bytu Stáhnout
Půdní byt 3+kk, plocha 140 m², Seifertova, Praha 3 - Žižkov

Nový půdní mezonet 3kk + pracovna s velkou terasou a možností individuálního ovlivnění celkové podoby bytu. Můžete zvolit veškeré vybavení či materiály a kontrolovat výstavbu. Výstavbu zahájíme v dubnu 2016. Byt je umístěn v 6. a 7. podlaží krásného secesního domu s výtahem v ulici Wenzigova 21, Praha 2 - Vinohrady.

V prvním podlaží se nachází ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, pokoj, dvě koupelny a komora. Druhé podlaží je přístupné po interiérovém schodišti z obývacího pokoje. V druhém podlaží se nachází pracovna *, šatna a přímý vstup na velkou venkovní terasu. Součástí venkovní terasy je i kuchyňský kout. Na realizaci bytů spolupracujeme s architektonickým ateliérem P6PA+Architects (www.p6pa.cz). Všechny byty jsou ve vysokém nadstandardním provedení. Každý z bytů má k dispozici prostorný sklep.

Dům během výstavby tří půdních bytů projde rozsáhlou rekonstrukcí včetně přístavby nového výtahu v prosklené šachtě, adaptací společných prostor atd. Tato rekonstrukce zajistí všem vlastníkům nízké provozní náklady na byty. V domě je velmi dobře fungující společenství, panují zde přátelské vztahy. Byty budou zhotoveny na bázi železobetonové konstrukce (podlahy a stropy) a zděných příček. Nadstandardní zateplení zajistí tepelnou pohodu. V bytech je dále příprava na osazení klimatizací. Vytápění a ohřev vody zajišťuje individuální plynový kotel. Osobní vlastnictví, lze financovat hypotékou.

Uvedená cena odpovídá postupnému splácení během výstavby. Termín dokončení únor 2017. Parkování možné na ulici u domu v rámci modré (rezidentní) zóny. Díky slepé ulici místem neprojíždí mnoho aut - není zde problém s volnými místy. V případě zájmu možnost pronajmout vyhrazené parkování v okolí. Zastávka metra I.P.Pavlova se nachází cca 600 metrů od domu. V blízkosti park Folimanka. V okolí veškerá občanská vybavenost (mateřská a základní škola, restaurace, kavárny, botanická zahrada, nemocnice atd.).

* Místnost oficiálně vedena jako šatna. Dle zákona se nejedná o plnohodnotný pokoj kvůli velké ploše zešikmení. Nicméně 40 % plochy pokoje má světlou výšku 2,6 m, takže se daný prostor dá bez problému využít jako pracovna či pokoj pro hosty.

Kompletní občanská vybavenost

Dostupnost centra

Nadstandardní provedení bytů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím

Prodáno Prodáno