BYT 3+kk

K nastěhování Ihned
ID bytu 04
Cena bytu Prodáno
Dispozice bytu 3+kk
Orientace bytu SZ, JV
Adresa novostavby Seifertova, Praha 3, Žižkov
Lokalita bytu Praha 3
Plocha bytu 88 m²
Terasa 15 m²
Podlaží 6.
Vlastnictví Osobní
Standardy domu Stáhnout
Standardy bytu Stáhnout
Půdní byt 3+kk, plocha 88 m², Seifertova, Praha 3 - Žižkov

Nový mezonetový půdní byt 3kk + galerie o celkové rozloze 88 m² včetně terasy 15 m². Byt je součástí developerského projektu Seifert Attic. Nachází se na adrese Seifertova 69. Na realizaci bytů spolupracujeme s architektonickým ateliérem P6PA+Architects. Plánované dokončení projektu je v 4. čtvrtletí roku 2020.

 

Ve spodní části bytu se nachází chodba, koupelna, pokoj, ložnice a obývací obývací pokoj s velkoformátovým střešním oknem směřovaným na severozápad a schodištěm do vrchní části bytu. Po schodech se dostanete do galerie, která je současně vstupem na terasu se jihovýchodní orientací a parádními výhledy na celou Prahu.

 

Byt má masivní zděnou konstrukci s výbornými akustickými vlastnostmi. Součástí bytu je příprava na osazení klimatizací, velkoformátová ateliérová hliníková okna, velkoformátová kalibrovaná dlažba a obklady, značková sanita, masivní dřevěné podlahy, bezfalcové 210 cm vysoké interiérové dveře, podlahové vytápění s kondenzačním plynovým kotlem atd. (viz standardy bytu). Byt se prodává kompletně dokončený. Současně s výstavbou proběhne celková rekonstrukce bytového domu zahrnující rekonstrukci fasády, nová okna, opravu společných prostor, nový výtah se stanicemi přímo na patrech (nikoli mezipatrech) atd. (viz standardy domu). Ke každému bytu náleží sklep. Parkování je volně před domem.

 

 

Pozn.: Cena je konečná včetně DPH. Neplatíte daň z nabytí nemovitosti.

Kompletní občanská vybavenost

Dostupnost centra

Nadstandardní provedení bytů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím

Prodáno Prodáno