BYT 4+kk

K nastěhování Ihned
ID bytu
Cena bytu Prodáno
Dispozice bytu 4+kk
Orientace bytu V, Z
Adresa novostavby Wenzigova, Praha 2, Vinohrady
Lokalita bytu Praha 2
Plocha bytu 130 m²
Terasa 14 m²
Podlaží 7.
Vlastnictví Osobní
Standardy domu Stáhnout
Standardy bytu Stáhnout
Půdní byt 4+kk, plocha 130 m², Seifertova, Praha 3 - Žižkov

Novostavba bytu 4+kk o celkové ploše 130 m2 + terasy 14 m2. Tento nový půdní mezonetový byt se nachází v bytovém domě na Praze 2 - Vinohradech, v ulici Wenzigova. Jedinečná příležitost bydlet na Vinohradech a zároveň v moderní novostavbě.

Naprosté vymezení se vůči současným developerským projektům co se týče výbavení bytu a kvality zpracování. Podlahové vytápění, příprava na klimatizaci, masivní dřevěná podlaha, bezpečnostní vstupní dveře, kvalitní vnitřní dveře, luxusní schodiště, vyjímečné zábradlí terasy z bezpečnostního skla, designové vybavení koupelen atd. Bytový dům prošel celkovou rekonstrukcí - je zde nový výtah, renovované společné prostory atd.

Výborná dopravní dostupnost do centra (metro I. P. Pavlova). Veškerá občanská vybavenost v okolí (mateřská a základní škola, restaurace, kavárny, botanická zahrada, nemocnice atd.). V blízkosti park Folimanka.

Uvedený byt je těsně před kolaudací. Možnost individuálního výběru podlah, obkladů, koupelnového vybavení a vnitřních dveří - vše je již započítané v uvedené prodejní ceně. K bytu náleží prostorný sklep. Tešíme se na prohlídku!

Kompletní občanská vybavenost

Dostupnost centra

Nadstandardní provedení bytů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím

Prodáno Prodáno